Piasek i Woda

Dogodna lokalizacja 100 m od morza

Apartamenty Piasek i Woda usytuowane są w samym sercu nadmorskiej miejscowości Grzybowo przy ulicy Marynarskiej 11. Dojazd z centrum Kołobrzegu w granicach 10 minut.

Doskonała lokalizacja dla ludzi ceniących sobie wysoki komfort, ciszę i spokój. W najbliższej okolicy znajdą się trakt pieszo-rowerowy położony w nadmorskim lesie sosnowo-dębowym oraz dwa wygodne zejścia na plażę dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W niedalekiej odległości znajdą Państwo również liczne lokale gastronomiczne oraz sklepy.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszych apartamentów.

Życzymy miłego pobytu i dobrego wypoczynku!

Rodzinny wypoczynek

Zapraszamy Państwa również do nowo powstałych domków, które znajdują się w naszej ofercie od sierpnia 2019r.
Domki znajdują się w miejscowości Grzybowo w odległości zaledwie 1000m od plaży. Jest to typowo rodzinne miejsce, idealne do wypoczynku i znajdujące się zaledwie 10-15min jazdy od centrum Kołobrzegu.

5 minut boso na plażę

W pobliżu Grzybowa linia brzegowa Bałtyku zagłębia się w ląd na 800 m i tworzy zatokę. Dzięki temu woda bywa tutaj cieplejsza niż w Kołobrzegu. Plaża o wyjątkowo białym drobnym piasku ma szerokość 30–50 metrów. Wał wydmowy porasta od strony morza bór sosnowy, od strony lądu unikatowy sosnowo-dębowy las mieszany z bogatą roślinnością.

Zobacz więcej