• +48 601 457 422
  • kontakt@piasekiwoda.pl
  • ul. Marynarska 11, 78-132 GRZYBOWO

O Nas

Piasek i Woda, rozpoczęło swoją działalność jako Apartamenty Butikowe w Grzybowie. Stale się rozwijamy i obecnie w swojej ofercie posiadamy również Apartament w Kołobrzegu oraz komfortowe domki w Grzybowie.

Apartamenty Butikowe w grzybowie

Dogodna lokalizacja 150 m od morza

Apartamenty Piasek i Woda usytuowane są w samym sercu nadmorskiej miejscowości Grzybowo przy ulicy Marynarskiej 11. Dojazd z centrum Kołobrzegu w granicach 10 minut.

Doskonała lokalizacja dla ludzi ceniących sobie wysoki komfort, ciszę i spokój. W najbliższej okolicy znajdą się trakt pieszo-rowerowy położony w nadmorskim lesie sosnowo-dębowym oraz dwa wygodne zejścia na plażę dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W niedalekiej odległości znajdą Państwo również liczne lokale gastronomiczne oraz sklepy.

Domki w grzybowie

Rodzinny wypoczynek w domkach

Zapraszamy Państwa również do nowo powstałych domków, które znajdują się w naszej ofercie od sierpnia 2019r.
Domki znajdują się w miejscowości Grzybowo w odległości zaledwie 1000m od plaży. Jest to typowo rodzinne miejsce, idealne do wypoczynku. Znajduje się zaledwie 10-15min jazdy od centrum Kołobrzegu.

Apartament w kołobrzegu

Apartament 15 w Porcie

Oferujemy Państwu również komfortowy i niepowtarzalny apartament przeznaczony dla 4 osób zlokalizowany w kołobrzeskim porcie.

Ten niepowtarzalny apartament znajduje się w niedalekiej okolicy do wszelkiego rodzaju atrakcji, które proponuje Kołobrzeg.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszych apartamentów.

Życzymy miłego pobytu i dobrego wypoczynku!